Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu

Free Fight Club Detva: Osem medailí a štart medzi najlepšími zápasníkmi EurópyVytlačiť
 

IMG_6853 (2).JPG

Osem medailí a štart medzi najlepšími zápasníkmi Európy, aj to je víkendová bilancia Free Fight Clubu (FFC) Detva.

Dňa 13. mája 2017 sa uskutočnili prestížne majstrovstvá Európy asociácie ADCC (Abu Dhabi Combat Club) v Poľskom meste Poznaň, ktorá sa radí medzi najprestížnejšie asociácie zápasníckych športov. Na toto podujatie sa podarilo kvalifikovať aj Róbertovi Deličovi z Detvy, v kategórii professional do 65,9 kg, bohužiaľ medailu sa mu vybojovať nepodarilo.

„Mrzí ma, že sa mi tento krát nepodarilo získať medailu, no som veľmi rád, že sa mi podarilo ako vôbec prvému zápasníkovi dostať na tento turnaj vo váhe do 65,9 kg,“ komentoval výsledok Róbert Delič. Vysokú úroveň podľa jeho slov, bolo cítiť aj v zápasoch. „V pláne mám nominovať sa aj na budúci rok, no najprv musím vyhrať Majstrovstvá Slovenskej republiky,“ dodal Delič.

FB_IMG_1494707826881 (2).jpg

13. mája 2017 sa uskutočnil aj turnaj Sai Storm v Martine. Na tomto turnaji sa podarilo zápasníkom FFC Detva vybojovať osem medailí, čo je pre tak malé mesto veľký úspech. Alenka Gondášová vyhrala ženský kategóriu NOGI (bez kimona) a odniesla si zlato, keďže bojovala aj v kategórii GI (kimono), podarilo sa jej doniesť ešte jednu medailu a to bronz
v modrých opaskoch.

Roman Sekereš tak isto štartoval v dvoch kategóriách a vybojoval striebro a bronz v bielych opaskoch. Adrián Barkáč tiež štartoval v dvoch kategóriách, z ktorých si odniesol zlato NOGI a striebro v GI biele opasky. Michal Urban štartoval v kategórii NOGI kde vybojoval striebro. Tomáš Priadka pre ktorého bol toto jeho prvý turnaj zápasil v kategórii NOGI kde vybojoval bronz. „Všetkým gratulujem ku perfektným výsledkom,“ dodáva Róbert Delič.

Text: Róbert Delič, Zuzana Juhaniaková
Foto: archív Free Fight Club Detva, Róbert Delič


 
 

Dnes má službu:

Centrum
M.R.Štefánika 61,
Nový polyfunkčný dom

ďalšie dni

Sobota 28.4. - 29.4.
Camilca
Kpt. Nálepku 10,
Detva- LDCH- bývalá pôrodnica
webygroup

Deutch version
English version
Úvodná stránka