Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3

Akreditácia médií na 54. Folklórne slávnosti pod Poľanou je on-line

Akreditácia médií na 54. Folklórne slávnosti pod Poľanou je on-line Vytlačiť
 

Logo 54. Folklórnych slávností pod Poľanou, tanečnice

Mesto Detva ako hlavný organizátor 54. ročníka Folklórnych slávností pod Poľanou (FSP 54), ktoré budú počas víkendu 12. až 14. júla 2019, otvorilo on-line akreditáciu pre pracovníkov médií.

Posledným dňom zaslania akreditácie je 10. júl 2018 do 16:30 h.

Novinárov, ktorí boli akreditovaní aj na predošlom ročníku Folklórnych slávností pod Poľanou v Detve organizátor žiada, aby k svojim údajom a potvrdeniu priložili aj linky na uverejnené/odvysielané materiály.

Akreditácia prebieha prostredníctvom formulára Akreditácia novinárov na https://www.fspdetva.sk/akreditacia-novinarov.phtml?id3=86158

Priamo na mieste konania festivalu už akreditácia nie je možná.

Akreditácie fotografov s povolením vstupu do bezprostrednej blízkosti hlavnej scény sú z organizačných dôvodov limitované.

Akreditácie všetkých fotografov sú podmienené záväzkom sa poskytnúť fotografie mestu Detva v digitálnej verzii v kvalite použiteľnej pre tlač.

Akreditovaní novinári majú vstup do areálu a na podujatia 54. ročníka Folklórnych slávností pod Poľanou v Detve kedykoľvek počas konania festivalu, môžu zhotovovať audio-vizuálne záznamy a fotografie.

Organizátor upozorňuje na požiadavku primeraného oblečenia vzhľadom na kultúrne podujatie v areáli amfiteátra.

Vyzdvihnutie preukazu pre on-line akreditovaných

Preukaz si akreditovaní novinári vyzdvihnú na kontaktnom mieste označenom Akreditácie na amfiteátri od 17.00 h. v piatok 12. júla a vždy pred začatím scénických programov. Akreditáciu je možné si vyzdvihnúť na požiadanie (kontakt: 0907 77 00 21) na Mestskom úrade v Detve dňa 12. júla dopoludnia.

„Tešíme na vašu účasť na festivale. Do skorého videnia!“

Venujte pozornosť akreditačnému formuláru na https://www.fspdetva.sk/akreditacia-novinarov.phtml?id3=86158 .

Text: Zuzana Vrťová


 
 


Deutch version
English version
Úvodná stránka